Düğün fotoğrafçısı fiyatları fotoğrafçıların verdiği hizmet kalitesine ve tecrübesi ile aynı oranda değişiklik göstermektedir. Eskişehir’de kaliteli bir fotoğrafçı ile çalışıp kaliteli düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız çok iyi araştırma yapıp fotoğrafçınızı öyle seçmenizi tavsiye ederim.

Hemen hemen her gün eline fotoğraf makinesini alan düğün fotoğrafçılığına soyunuyor. Maalesef hiç bir fotoğrafçılık geçmişi olmayan ve tamamen boş vakitlerini paraya çevirmek isteyen bir çok amatör kişiler kendilerini fotoğrafçıymış gibi gösterip müşteri kazanmaya çalışıyor ve çok komik fiyatlara düğün fotoğrafları çekmektedir. Tabii ki bu fiyatlar komik rakamlar olunca maalesef çiftlerin de düğün fotoğrafları komik fotoğraflarla oluşuyor.

Evet yeni evlenecek olan çiftlerin zaten yeteri kadar masrafları oluyor ve haliyle fotoğraf çekimlerini de erkek kısmı yani damatlar pek önemsemediği için “aman ya o da fotoğrafçı, öbürü de fotoğrafçı hepsi alt tarafı bir tuşa basıyor” deyip en ucuz yada kendisine göre en uygun olan komik rakamları ilk tercih yapıyorlar. Tabi ki fiyat önemli bir etkendir fakat tekrarı olmayacak bir düğün gününde kaliteli, her zaman baktığınızda keyif alacağınız, ömrünüzün sonuna kadar saklayabileceğiniz ve gururla gösterebileceğiniz düğün fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız düğün fotoğrafları fiyatlarını listenizin başına değilde ikinci hatta ve hatta üçüncü sırasına koymanızı tavsiye ederim.

Ben çiftlerime hep şu örneği veriyorum, düğün gününde belki de yalnızca 4 saat giyeceğiniz gelinliğiniz için aylarca araştırma yapıp öyle karar veriyorsunuz hatta çok ciddi paralar ödeyebiliyorsunuz, peki ya ömrünüzün sonuna kadar saklayacağınız, her baktığınız da o günü tekrar tekrar size yansıtacak fotoğraflarınızı, sizden sonraki nesillerin bile özlemle bakacağı bu düğün fotoğraflarınız için neden bu kadar özenmiyorsunuz? Böyle bir şey için aylarca araştırma yapmaya değmez mi?

Sevgili çiftlerim komik fotoğraflarınız olmasını istemiyorsanız, sonradan bakmaktan bile keyif almayacağınız fotoğraflarınız olmasını istemiyorsanız lütfen komik rakamlar veren fotoğrafçılara itimat etmeyiniz ve fotoğrafçınızı iyi araştırın, hatta ve hatta ben sizin yerinizde olsam vaktiniz varsa seçeceğiniz ve tercih edeceğiniz fotoğrafçının başka bir çifti çekim yaparken ziyaretlerine gidip izleyin, çalışma stiline bakın, çiftlere nasıl davrandığına, iletişimine bakın derim.
FSC MEDYA CREATİVE